social media o poranku

SM o poranku - evenea

Social Media o poranku, czyli rozmowy o tym, jak i po co wykorzystać potencjał Mediów Społecznościowych w promocji produktów i usług

termin: 10 maja 2019 r.
czas trwania: 1,5 h, start: godz. 9.00; cena biletu: 15 zł, konieczność rezerwacji miejsc – liczba miejsc ograniczona

 

Zarezerwuj miejsce na szkolenie:

Wyślij e-mail na adres kontakt@delipp.pl zawierający imię, nazwisko, nazwę szkolenia i termin.
Opłać szkolenie przelewem na konto mBank 77 1140 2004 0000 3602 5075 9397, w tytule podając imię nazwisko, nazwę szkolenia i termin.
Jeśli potrzebujesz FVAT, prosimy, zgłoś to wcześniej. Fakturę będzie można odebrać w dniu szkolenia.

 

Zapraszamy na comiesięczne spotkania przy kawie Social Media o poranku! Podczas szkoleń poruszymy tematy związane z marketingiem społecznościowym i tym, co w Internecie piszczy. Media społecznościowe dynamicznie się rozwijają, więc morze tematów gwarantowane!
Social Media o poranku to okazja na wypicie pysznej kawy, wymianę doświadczeń związanych z prowadzeniem kont biznesowych w mediach społecznościowych i poznanie nowinek ze świata nowych mediów. Save the date! 😉

Spotkania poprowadzi specjalistka DELI PROMO PROJECT: Maria Brzeska-Deli, ekspert z obszaru PR i marketingowego wsparcia sprzedaży. Nasze doświadczenia obejmują realizowanie strategii promocji marek w mediach społecznościowych zarówno przy rozwoju profili od podstaw, jak również wzmacniania już istniejących mediów. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne narzędzia i innowacyjne pomysły. Jesteśmy zwolennikami komunikacji nastawionej na praktyczne informacje i konkretne efekty.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!
e-mail: kontakt@delipp.pl,
tel. 605 669 116 – Maria brzeska-Deli